Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12 kwietnia.

Dzisiaj o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Msza Święta codziennie o 18.30

Spowiedź od 18.00 do 18.25 i w czwartek od 19.00 do 20.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Młodzież z klas I przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie: we wtorek lub środę o 19.00

Spotkania w tygodniu:

– Duszpasterstwo młodzieży w niedzielę o 19.30

– Rada duszpasterska w poniedziałek o 19.00

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Próba chórku w piątek o 17.30

– Próba scholi w piątek o 19.30

Dzisiaj o 16.30 zapraszamy dzieci z rodzicami na spektakl teatralny do naszej kaplicy. Tym razem zobaczymy: Bajkę o JESTEMACH.

W sierpniu planujemy z parafii wycieczkę do krajów nadbałtyckich. Program oraz informacje są na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Dzisiaj po Mszy Świętej można nabyć cegiełkę na budowę kościoła ( kawałek trawertynu ).

Polecam prasę katolicką.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.

W przyszła niedzielę 19 kwietnia będziemy gościć przedstawicieli Fundacji Małe Betlejem. Będą obecni na wszystkich mszach świętych, prezentując ręcznie wykonane dzieła sztuki z drewna oliwnego, stworzone przez chrześcijańskie rodziny z Ziemi Świętej. Małe Betlejem to inicjatywa wspierająca te rodziny, które ze względu na brak pielgrzymów w Ziemi Świętej spowodowaną napiętą sytuacją na linii Palestyna – Izrael, znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez zakup pięknych pamiątek z drewna oliwnego możemy bezpośrednio przyczynić się do ich wsparcia.