Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11  kwietnia.

Zapraszam dzisiaj o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00
W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa w środę po Mszy Świętej.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub prze e-mail.

W związku z obostrzeniami podczas Mszy Świętej w naszej kaplicy może przebywać  maksymalnie 25 osób.  Należy też zachować 1,5 m – dystansu  między osobami w kaplicy oraz na zewnątrz.  Wszyscy są zobowiązani do zakładania maseczki. W kaplicy prosimy zajmować miejsca w ławkach oznaczone zieloną kartką oraz na krzesłach.

Pragniemy jako parafia, przez najbliższy rok, wesprzeć stałą pomocą, potrzebującą kenijską rodzinę. Samotna matka – Sidi, opiekuje  się obecnie sześciorgiem dzieci, w tym jednym niepełnosprawnym. Sidi jest głównym żywicielem rodziny. Nigdy nie prosiła o pieniądze, ale o pracę. Mimo trudnych warunków zawsze stara się zapewnić dzieciom minimum egzystencji, co obecnie staje się coraz trudniejsze.

Miesięcznie na utrzymanie rodzina potrzebuje równowartość około 650 zł.

Chcemy znaleźć kilka, kilkanaście rodzin, które zobowiążą się do stałego, co miesięcznego wsparcia. Celem jest uzbieranie miesięcznie łącznej kwoty 650 zł lub więcej. Wpłaty będą przekazywane m.in. na zakup wody, żywności, środków higienicznych i lekarstw oraz rehabilitację Matildy – niepełnosprawnej córki.

Rodziny, które chciałby wesprzeć dowolną, comiesięczną wpłatą, proszone są o kontakt z ks. Szymonem do końca kwietnia.

Można również wesprzeć Sidi i jej rodzinę jednorazową wpłatą poprzez portal zrzutka.pl. Link do zbiórki oraz szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej oraz  ulotkach wyłożonych na stojakach.