Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10 stycznia.

Kaplica codziennie otwarta od godz. 9.00

Msza Święta w tygodniu o godz. 18.30  Spowiedź  od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość i Mały Przewodnik.

Biuro parafialne w styczniu jest zamknięte. We wszystkich ważnych sprawach proszę się umawiać telefonicznie  ( 602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Zapraszam na Msze Święte w intencji parafian. Na zakończenie Mszy Świętej jest błogosławieństwo rodzin i domów.  Do domu można zabrać wodę świeconą. W czasie Mszy Świętej jest zbierana ofiara na budowę kościoła. Plan dla parafian z Dąbrówki jest na stronie internetowej parafii oraz w gablocie ogłoszeń. W najbliższych dniach pojawi się plan dla parafian z Palędzia.

Najbliższe terminy:

11 stycznia, godz. 18.30:  ul. Cedrowa, ul. Nad Potokiem, ul. Limbowa,

ul. Cyprysowa.

12 stycznia, godz. 18.30:  ul. Magnoliowa, ul. Modrzewiowa, ul. Kasztanowa,

ul. Kalinowa.

13 stycznia, godz. 18.30: ul. Wrzosowa, ul. Sosnowa, ul. Leszczynowa.

14 stycznia, godz. 18.30 ul. Rycerska, ul. Dworska, ul. Książęca, ul. Królewska,

ul. Koronna.

15 stycznia, godz. 18.30: ul. Piastowska, ul. Jagiellońska, ul. Palisadowa,

ul. Cesarska, ul. Herbowa, ul. Fortowa.

16 stycznia, godz. 17.00: ul. Kolejowa, ul. Pałacowa, ul. Zamkowa.

Zmarły nasze parafianki:

+ Barbara Smolińska z Palędzia – Msza Święta pogrzebowa w poniedziałek o godz. 12.00 w Dąbrówce. Pogrzeb o godz. 13.00 w Skórzewie.

+ Teresa Grycza z Palędzia – Msza Święta pogrzebowa w czwartek o godz. 12.00 w Dąbrówce. Pogrzeb o godz. 13.00 w Skórzewie.

.