Ogłoszenia duszpasterskie w Niedzielę Wielkanocną.

Msze Święte w Poniedziałek Wielkanocny według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy Świętej o godz. 15.30

Komunia Święta będzie udzielana dzisiaj oraz jutro od godz. 13.30 do 14.00

Przez cały tydzień trwa oktawa Wielkanocy. Msza Święta codziennie o godz. 18.30   Z racji oktawy w piątek nie obowiązuje post.

Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.  Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość i Mały Przewodnik.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub prze e-mail.

W związku z obostrzeniami podczas Mszy Świętej w naszej kaplicy może przebywać  maksymalnie 25 osób.  Należy też zachować 1,5 m – dystansu  między osobami w kaplicy oraz na zewnątrz.  Wszyscy są zobowiązani do zakładania maseczki. W kaplicy prosimy zajmować miejsca w ławkach oznaczone zieloną kartką oraz na krzesłach. W ławce może siedzieć tylko jedna osoba, dotyczy to również wszystkich członków rodziny. Jeśli  wyznaczone  miejsca będą już  zajęte  prosimy o opuszczenie kaplicy.  Proszę  w związku z zaistniałą sytuacją nie przychodzić w tym trudnym czasie na Msze Świętą z małymi dziećmi, ponieważ dzieci są wliczane do liczby wiernych, którzy mogą przebywać w kaplicy. Proszę rodziców o zrozumienie. Zarówno władze kościelne jak i państwowe proszą o przestrzeganie obowiązujących zasad.