Wsparcie dla Sidi i jej rodziny

Pragniemy jako parafia, przez najbliższy rok, wesprzeć stałą pomocą, potrzebującą kenijską rodzinę. Samotna matka – Sidi, opiekuje  się obecnie sześciorgiem dzieci, w tym jedno jest niepełnosprawne. Sidi jest głównym żywicielem rodziny. Nigdy nie prosiła o pieniądze, ale o pracę. Zarzeka się, że gdyby nie epidemia jakoś wiązałaby koniec z końcem. Niestety, czasy są takie, że bez wsparcia innych nie da sobie rady. Mimo trudnych warunków zawsze stara się zapewnić dzieciom minimum egzystencji, co obecnie staje się coraz trudniejsze.

Miesięcznie rodzina potrzebuje równowartość około 650 zł.

Chcemy znaleźć kilka, kilkanaście rodzin, które zobowiążą się do stałego, co miesięcznego wsparcia. Celem jest uzbieranie miesięcznie łącznej kwoty 650 zł lub więcej.

Wpłaty będą przekazywane m.in. na zakup wody, żywności, środków higienicznych i lekarstw oraz dojazdy na rehabilitację Matildy – niepełnosprawnej córki.

Rodziny, które chciałby wesprzeć dowolną, comiesięczną wpłatą, proszone są o kontakt z ks. Szymonem do końca kwietnia.

Comiesięczną pomoc (w formie stałego przelewu) można przekazać na poniższe konto:

Odbiorca: Zrzutka.pl sp. z o. o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

Indywidualny numer konta zrzutki: 35 1750 1312 6884 6575 2143 1735

Tytuł: imię i nazwisko darczyńcy lub inne dane np. rodzina Kowalskich*

*ta część będzie się wyświetlać w części Wpłacający na portalu zrzutka.pl, jednak nie nastąpi to automatycznie z powodu RODO. Program wskaże wpłacającego jako osobę niezarejestrowaną. Jeśli ktoś chciałby być widoczny na liście musi wyrazić na to zgodę.

Można również wesprzeć Sidi i jej rodzinę jednorazową wpłatą poprzez portal zrzutka.pl.

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/hnp9rw .

Również na stojakach, zostały wyłożone ulotki z informacją.